V roce 2011 jsme začali s aplikací thermoizolační stěrky  TK®-THERM

www.tk-therm.cz

      Tepelná izolace TK®-THERM

 Je ideálním materiálem pro vnitřní zateplení stěn a  podlah ve stavebnictví, zvláště panelových domů,  promrzajících štítových stěn, tepelných mostů, a všude  tam, kde vlivem kondenzace vodních par dochází k  tvorbě plísní. Pro všechny nedostatečně tepelně  izolované objekty nabízí zefektivnění systému vytápění  a velké úspory energie nejen v periodicky či krátkodobě  vytápěných objektech, jako jsou, byty, kanceláře, restaurační zařízení (zde oceníte též nižší náchylnost k nežádoucím barevným změnám povrchu stěn vlivem působení nikotinu z důvodu použití inertního plniva), hotely, nemocnice, úřady a také chaty a chalupy, kde po dobu nepřítomnosti osob, nebo nevyužívání prostoru, lze výrazně snížit teplotu vzduchu, ale ve velice krátké době zmíněnou teplotu zvýšit bez rizika, že v prvních okamžicích zbytečně vyhříváme stěny a teprve potom stabilizujeme teplotu v místnosti.

    Míchání a prodej probarvených pastovitých omítek Prince Color® Multiputz

Image

Mícháme fasádní dekorativní omítky značky Prince Color® Multiputz. Jedná se o vysoce kvalitní omítky splňující ty nejpřísnější evropské normy. Vyrábí se ve variantě akrylátové nebo kvalitnější silikonové s lepšími fyzikálními vlastnostmi. Silikonové past. omítky se vyznačují tzv. odperlovacím efektem - samočistící schopností  povrchu a delší životností. Zrnitá omítka nazývaná také jako zatíraná   omítka nebo hlazená omítka se vyrábí v zrnitosti 1mm 1,5mm 2,0mm a 3,0mm. Rýhovaná omítka nazývaná jako drásaná omítka nebo škrabaná omítka se vyrábí ve stejné zrnitosti. Na zakázku Vám můžeme nabídnout i fasádní tenkovrstvé omítky silikátové. Probarvené omítky Prince Color Multiputz v malém množství mícháme téměř na počkání a větší množství zpravidla do dvou pracovních dní. Samozřejmostí je možnost namíchání vzorků  buď ve fasádní barvě nebo 1kg vzorek omítky.

                      Míchání mozaikových omítek - Prince Color® Multiputz MP

Image

Prince Color® Multiputz MP 

Je disperzní omítková směs přírodních a probarvených křemičitých kamínků o zrnitosti do 1,8 mm. Omítka je vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům, paropropustná. Je vhodná pro vnitřní a venkovní použití, na sokly domů a k dekorativnímu ztvárnění povrchů. K dispozici je 36 základních barevných odstínů a dalších více než 120 barevných odstínů v mixážních centrech (www.fasadnistudio.cz).